SHS ČMS

Vstup pro registrované:

Letní čtenářská soutěž portálu PROPAMÁTKY

Institut pro památky a kulturu, o.p.s., vyhlašuje Letní čtenářskou soutěž, v rámci které mohou majitelé památek získat ceny v hodnotě přes 100 tisíc korun.

Tisková zpráva Institutu pro památky a kulturu, o.p.s.
1. července 2013

Institut pro památky a kulturu, o.p.s., vyhlašuje spolu s odbornými partnery portálu ROPAMÁTKY soutěž, v rámci které mohou lidé získat výrobky a služby v oblasti péče o památky v celkové hodnotě více než 100 tisíc korun.

„Letní čtenářskou soutěž jsme připravili proto, abychom veřejnosti přiblížili odborné partnery portálu PROPAMÁTKY. Nabídli jsme jim tedy příležitost představit konkrétní výrobky a služby, které v soutěži naši čtenáři mohou vyhrát a použít je pak při opravě památek. Památku v tomto případě chápeme v širším pojetí, tzn. jakoukoliv historicky hodnotnou stavbu či objekt. Vylosovaní výherci mohou cenu využít sami nebo ji dát k dispozici někomu ve svém okolí, např. neziskové organizaci, farnosti nebo třeba i obci. Rozhodnutí je zcela na jejich uvážení.“ Tak popisuje soutěž Aleš Kozák, ředitel Institutu pro památky a kulturu, o.p.s., který portál provozuje.

Lidé se mohou do čtenářské soutěže zapojit tak, že odebírají náš pravidelný e-mailový zpravodaj a v on-line formuláři si vyberou jeden výrobek nebo službu našich partnerů a stručně popíší, na co by v případě, že budou vylosováni, výhru použili. Hlasování v soutěži nezabere více než 2 minuty.

Soutěž trvá od 1. července do 30. září 2013 a výsledky budou vyhlášeny na veletrhu PAMÁTKY, který se uskuteční od 3. do 5. října 2013 v Praze. Všichni, kteří se zapojí, navíc získají na zmiňovaný veletrh jednu vstupenku zdarma.

Podrobné informace včetně soutěžního on-line formuláře najdete na stránce LETNÍ ČTENÁŘSKÉ SOUTĚŽE: www.propamatky.info/cs/ctenarska-soutez.

______________________

Kontakt:

ředitel Institutu pro památky a kulturu, o.p.s.
Ing. Aleš Kozák, ales.kozak@instituteu.cz, tel. 732 533 033
______________________

O Institutu:

Institut pro památky a kulturu, o.p.s., je neziskovou organizací, která poskytuje poradenství při
financování projektů v oblasti památek a kultury a nabízí spolupráci při organizování obnovy památek i při pořádání kulturních aktivit v průběhu celého roku. Pořádá oborové konference a další vzdělávací akce a na adrese www.propamatky.info provozuje internetový portál určený majitelům památek a historicky cenných objektů, odborníkům z oblasti péče o památky i laické veřejnosti se zájmem o kulturní dědictví. Za rok 2012 obdržel portál čestné uznání poroty v novinářské soutěži Média na pomoc památkám, kterou pořádá Syndikát novinářů ČR a o. s. Pro Bohemia.
 

« předchozí stránka