SHS ČMS

Vstup pro registrované:

Putování po historických městech Čech, Moravy a Slezska

Sdružení historických sídel předložilo projekt v 6. výzvě Integrovanho operačního programu EU (IOP) v prioritních osách 4a a 4b - Národní podpora cestovního ruchu.  Projekt se jmenuje Putování po historických městech Čech, Moravy a Slezska, a v současné době probíhají rozsáhlé přípravy pro jeho realizaci. Sledujte prosím naše stránky, průběžně budeme navěšovat nové informace o projektu - základní informace a popis projektu zde.

 

V říjnu 2013 se v Kadani konla konference na téma Cestovní ruch - Hlavní manager Mgr. Květa Vitvarová vystoupila s prezentací projektu společně se svými kolegy - zástupci měst, která jsou v projektu zapojena.

Další 3. ročník soutěže pro rok 2013 byl ukončen 31.12.2013, poté budou v lednu 2014 za přítomnosti notářky vylosováni vítězové, a na veletrhu Hoilday World v únoru 2014 jim budou předány ceny.

Na Pražském hradě 18. dubna 2013 na slavnostním setkání u příležitosti Mezinárodního dne památek a sídel byla též přítomna vítězka soutěže 2. ročníku Putování po historických městech Čech, Moravy a Slezska.

Zvláštní mediální tisková zpráva - DUBEN 2012 - zde.

31.12.2012 skončil 2. ročník soutěže Putování - výsledky zde.

Dne 27. dubna 2012 v 11:00 hod. proběhla v sídle Sdružení (budova Autoklubu, Opletalova 29, Praha 1) tisková konference, která společně, v rámci udržitelnosti projektu, představila TOP týdny 2012 v jednotlivých městech.

Nový ročník soutěže ( 2013 ) právě probíhá- vyzvedněte si ve svém historickém městě sutěžní knížku pro rok 2012! Podrobnosti zde.

Stránky projektu www.historickeputovani.cz

Zvláštní mediální a tisková zpráva - zde.   II. zvláštní mediální a tisková zpráva z tiskové konference dne 29. dubna 2011 zde.

Videoklipy určené pro propagaci projektu zde.

 Propagační materiály projektu , včetně brožur jednotlivých měst, zde.

Projekt Putování po historických městech Čech, Moravy a Slezska je spolufinancován z prostředků Evropské unie.

 

 

« předchozí stránka